KONST / Litografier / Färglitografier 13152136
nr 1315 2136
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografier, Mapp, 3 st, EA-upplaga, "Änglabukten" signerade. Motivet: 54x41cm, oramade lösa blad
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 23 mars 2020
kl 21:04:49
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.800 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
6
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
6
2.000 kr
7
2.400 kr
6
2.600 kr
7
2.800 kr
6
23 mar